W ramach consultingu nieruchomości wspieramy deweloperów w całym procesie inwestycyjnym. Pomagamy zarówno w wyborze działki oraz rodzaju nieruchomości, a także doradzamy w kwestiach marketingu i sprzedaży.

Zobacz, co jeszcze możemy Ci zaoferować >>> 

Rozwiązania consultingowe Partner Expert Group to: 

  • opracowana strategia biznesowa

Różne warianty inwestycyjne przygotowujemy zgodnie z Twoimi preferencjami. Bierzemy pod uwagę dostępne możliwości i ograniczenia, dokładnie badamy zakres prac wymaganych do zrealizowania transakcji oraz wysokość zysku z inwestycji i czas, w jakim można go osiągnąć.

Nie musisz się martwić. Szczegółowo analizujemy prawo budowlane, administracyjne i cywilne. Znamy się na planowaniu przestrzennym, finansowaniu i prowadzeniu inwestycji – także tych objętych ustawą deweloperską i obrotem nieruchomościami.

  • akwizycja nieruchomości

Znajdziemy dla Ciebie nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb. Konsultacje i rozmowy dadzą nam jasność, czego dokładnie oczekujesz. W ramach naszych usług doradzimy Ci również, jak optymalnie zarządzać nieruchomościami. 

Naszą domeną jest kompleksowa obsługa procesu inwestycyjnego w Polsce, jak i za granicą. Dopasowany do potrzeb dewelopera consulting nieruchomości zapewnia mu ciągłość i bezpieczeństwo inwestycji.

Wybierz dobrego partnera w biznesie.

Umów się na bezpłatną konsultację telefoniczną.