Skorzystaj z naszych usług!

Sprawdź, w jaki sposób wspieramy deweloperów i inwestorów.

Zaoszczędzisz czas, zwiększysz wydajność własnej firmy i pomnożysz zyski. Dzięki usługom Partner Expert Group, znajdziesz się w czołówce polskich inwestorów i deweloperów.

Zapewniamy pełen pakiet świadczeń w zakresie nieruchomości. Bez względu na rodzaj usługi, zawsze kierujemy się dobrem klienta. Chcemy, aby wspólne projekty przyniosły jak największą satysfakcję.

W ramach naszych usług zajmujemy się m.in. pośrednictwem i doradztwem w zakresie nieruchomości, zakupem i wynajmem inwestycji, marketingiem oraz consultingiem. Zobacz, w czym możemy Ci pomóc.

Wspieramy deweloperów w całym procesie inwestycyjnym. Pomagamy w wyborze działki, nieruchomości a także doradzamy w kwestiach marketingu i sprzedaży.
Zobacz
Kompleksowe zarządzanie Twoim projektem inwestycyjnym może być prostsze, niż Ci się wydaje. Koordynację projektu poprowadzimy od każdego etapu projektu.
Zobacz
Budowę strategii marketingowej zaczynamy jeszcze przed projektowaniem nieruchomości. Wspólnie ustalamy grupę odbiorców, cele biznesowe i proponujemy sprawdzone rozwiązania.
Zobacz
Budujesz obiekty turystyczne i chcesz podnieść wartość oraz prestiż nieruchomości? Usługa Operator jest dla Ciebie.
Zobacz
Jesteś deweloperem? Możemy prowadzić za Ciebie sprzedaż mieszkań jako firma outsourcingowa – zewnętrzne biuro sprzedaży.
Zobacz
Nowoczesna platforma inwestycyjna do inwestowania w apartamenty turystyczne — nasi doradcy pomogą znaleźć inwestorom idealną nieruchomość.
Zobacz
Zaoferuj swoim klientom luksusowy apartament, wykończony pod klucz. Koordynujemy projektowanie designerskich wnętrz oraz wyposażamy je według najnowszych standardów.
Zobacz

Zapewnimy Twojej inwestycji wsparcie, jakiego potrzebuje.

Umów się na bezpłatną konsultację telefoniczną.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Liczby mówią same za siebie.

99%

ZADOWOLENIE KLIENTÓW

9+

SPECJALIŚCI W ZESPOLE

29,4mln+

ZREALIZOWANE TRANSAKCJE

5+

PROJEKTY

01

W zależności od potrzeb projektu, pracujemy w systemie tradycyjnym lub asynchronicznym. Wszystko po to, aby spełnić Twoje wymagania.

02

Stawiamy na kreatywność i pracę zespołową. Jesteśmy przekonani, że to one prowadzą do najlepszych pomysłów. Nie boimy się nowoczesnych rozwiązań.

03

Infrastruktura firmy działa na bazie Google Workspace, dzięki czemu jesteśmy elastyczni i możemy dopasować się do Twoich wymagań.

Darmowa konsultacja!

+48 731 430 036

biuro@partnerexpert.pl