Partner Expert GROUP tworzą eksperci z szeroko pojmowanej branży nieruchomości. Działamy kompleksowo!
Szczegóły
Sprawdź, w jaki sposób wspieramy deweloperów i inwestorów – na dowolnym etapie inwestycji.
Szczegóły
Zobacz projekty, które zrealizowaliśmy — zarówno projekty własne, jak i te realizowane dla klientów.
Szczegóły

Poznaj nas

Partner Expert GROUP

Partner Expert GROUP to zespół ekspertów o bogatym doświadczeniu w obsłudze procesów deweloperskich oraz inwestycyjnych.

Jesteśmy mistrzami w znajdowaniu zrównoważonych rozwiązań, minimalizujących ryzyko inwestycyjne, a jednocześnie – pozwalających uzyskać atrakcyjny zysk. Swobodnie poruszamy się w takich dziedzinach, jak prawo budowlane, administracyjne i cywilne, planowanie przestrzenne, finansowanie i prowadzenie inwestycji, obrót nieruchomościami, a nawet marketing, sprzedaż i negocjacje.

Portfolio

Zobacz nasze projekty

Możesz nas nas polegać!

Co przekonuje deweloperów i inwestorów do współpracy z Partner Expert Group?

Szeroki zakres działań

W zależności od potrzeb klientów, doradzamy w wybranych obszarach albo przeprowadzamy krok po kroku przez wszystkie etapy inwestycji.

Dedykowane rozwiązania

Zakres działań dopasowujemy zawsze do konkretnych potrzeb i oczekiwań dewelopera lub inwestora.

Etyka zawodowa

Dbałość o satysfakcję i sukces naszych klientów oraz ich mocną pozycję w branży nieruchomości stanowią nasz najważniejszy cel.

Nieustanne doskonalenie

Cały zespół Partner Expert Group nieustannie uczestniczy w szkoleniach. Naszą wiedzę rozwijamy także w wolnym czasie – dzięki temu potrafimy odpowiedzieć na każde pytanie klientów.
99%

ZADOWOLENIE KLIENTÓW

9+

SPECJALIŚCI W ZESPOLE

29,4mln+

SPECJALIŚCI W ZESPOLE

5+

PROJEKTY

Usługi

Oto jak osiągamy wyznaczone cele

Pomagamy realizować cele biznesowe

Zapewniamy inwestorom wsparcie, jakiego potrzebują.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze wszystkich etapów procesu inwestycyjnego – począwszy od zbudowania strategii, poprzez zarządzanie procesem budowlanym, sprzedaż (za pomocą własnej platformy inwestycyjnej lub w modelu outsourcingowym) poszczególnych lokali, aż po zarządzanie wynajmem całych obiektów.

Darmowa konsultacja!

+48 731 430 036

biuro@partnerexpert.pl

Jak pracujemy?

Do przygotowania i realizacji każdego projektu używamy matrycy projektowej, składającej się z 4 etapów.

01

Analiza strategiczna

Podstawowym narzędziem do analizy strategicznej jest analiza SWOT, która opiera się na badaniu atutów i słabości, a następnie skonfrontowaniu ich z aktualnymi i przyszłymi szansami oraz zagrożeniami. Zastosowanie tego narzędzia pozwala uporządkować fakty, zrozumieć posiadane dane oraz dostrzec konsekwencje, jakie z nich wynikają.

02

Planowanie strategiczne

Proces planowania strategicznego wymaga na początku określenia celów, a następnie ułożenia konkretnego planu działania prowadzącego do ich osiągnięcia — przy czym nadrzędnym celem zawsze jest maksymalizacja zysku — w konkretnym horyzoncie czasowym.

03

Implementacja strategii

Implementacja strategii polega w głównej mierze na perfekcyjnej koordynacji działań określonych podczas planowania strategicznego, która jest możliwa dzięki zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi naszego zespołu, a także firm, z którymi współpracujemy.

04

Monitoring strategii

Monitoring postępów w realizacji strategii jest niezwykle ważny w toku realizacji inwestycji — ponieważ dzięki niemu z wyprzedzeniem można wykryć sytuacje, które mogą stanowić szanse lub zagrożenia dla dalszego realizowania projektu inwestycyjnego.

Świadczymy kompleksowe usługi w branży nieruchomości!

Pomagamy klientom maksymalizować zyski oraz minimalizować ryzyko.

Strefa wiedzy

Artykuły & newsy

Zapraszamy do kontaktu

Rozpocznijmy współpracę

+48 731 430 036

biuro@partnerexpert.pl