Irmina Wolniewicz

Dyrektor zarządzający
Linkedin

Doświadczenie

Wieloletni praktyk, hotelarz. Posiada doświadczenie zdobyte zarówno w kraju, jak i za granicą. Od 15 lat związana z branżą hotelarską, zarządzała Spa oraz Gastronomią.

 

Doświadczenie zdobyła w renomowanych hotelach SPA sieci Sheraton, współpracując blisko Manager Spa. Ponadto w Zdrojowa Hotels pełniąc funkcje Managera Spa, zajmując się kompleksowym zarządzaniem oraz wdrażając autorskie koncepcje mające na celu podnoszenie wyników finansowych oraz jakości usług.

W samym centrum szkoleniowym w międzynarodowym koncernie kosmetycznym ALFAPARF GROUP. Szkoliła się oraz z wyróżnieniem pełniła funkcje szkoleniowca i handlowca.

Współtwórca marki „Beach Box”. Jednego z najbardziej rozpoznawalnego Beach Baru w Polsce.

Ukończyła studia wyższe menedżerskie w Poznaniu z pasji do zawodu rozwija swoje kompetencje licznymi szkoleniami, jak i sama chętnie uczy i inspiruje kolejne pokolenia managerów oraz pracowników każdego szczebla.

Jednocześnie przygotowuje nowe inwestycje spa od projektu, otwarcia po nadzorowanie i kontrolę prawidłowego funkcjonowania przedsięwzięcia.

Zainteresowania

Kocha nature i spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu ze swoimi synami oraz uwieczniać te momenty fotografią. Pasjonuje się treningami siłowymi praz pole dance. Latem jeździ na rowerze, zimą na desce. Marzy o tym, aby zwiedzić cały świat.

Motto

Jest dobrze, ale pomyśl co można zarobić, aby było jeszcze lepiej? 

– Irmina Wolniewicz